Brawa dla Elizy i Nicole!

Miło nam poinformować, że Eliza Gdala z klasy I i Nicole Kruzel z klasy IV a zostały laureatkami konkursu zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich. Uczennice podczas zajęć świetlicowych wykonały przestrzenne prace plastyczne "Wiosenne kwiaty w polskim lesie". Eliza zajęła w konkursie III miejsce, a Nicole zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!

Zwierzaki - słodziaki

Z wielkim zaangażowaniem dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wykonały piękne prace plastyczne na wojewódzki konkurs plastyczno -fotograficzny "Zwierzaki-słodziaki" zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie. w konkursie udział wzięli: Patrycja Bacia, Wiktoria Kopel, Jagoda Korbel, Igor Ostrowski, Zuzanna Prusek, Vanessa Szolkowska, Julia Todrzak, Amelia Tórz. Trzymamy kciuki!

Wiosenne kwiaty

Eliza Gdala, Julia Gorczak, Emilia Gruszka,  Nicole Kruzel wykonały prace przestrzenne na konkurs rękodzielniczy "Wiosenne kwiaty" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich. Efekty ich pracy podziwiać możemy na zdjęciu.

Gratulacje dla Paulinki!

 

Miło nam donieść, że Paulina Grzybek została laureatką miejskiego konkursu plastycznego "H20 - szanuj to" zorganizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu promującego oszczędzanie wody. Gratulujemy Paulince!

Konkurs Świąteczny

Czas wielkanocny to również czas wielu, świątecznych konkursów. Oto pisanki, które zawieźlismy do Chorzowa w ramach konkursu na najpiękniejsze jajko wielkanocne. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i przygotowywali wspaniałe pisanki.

Pisanki na Święta

Czas Świąt Wielkanocnych juz za nami.  Nasi podopieczni w tym jakże radosnym czasie przygotowywali wielkanocne pisanki, ozdabiając je kolorową solą.  Oto efekty ich pracy.


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.