Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj601
WczorajWczoraj463
W tym tygodniuW tym tygodniu2550
W tym miesiącuW tym miesiącu10451
Odwiedziło nasOdwiedziło nas602885

Logowanie

Koncert bożonarodzeniowy

20 grudnia odbył się koncert bożonarodzeniowy połączony z kiermaszem świątecznym.  Z kawiarenki świątecznej  i kiermaszu udało nam się zebrać 850 zł. Kwota ta została wpłacona na konto Rady Rodziców i będzie przeznaczona na potrzeby uczniów i szkoły.

W tym miejscu chcę złożyć serdeczne podziękowania dla mam i babć za upieczone ciasta - dochód z ich sprzedaży przekroczył 300 zł. Dziękuję Paniom Joannie Bujak, Elżbiecie Musze, Marioli Bregule, Ewie Kuszczyk, Urszuli Feliks - ciasto oraz pomoc w sprzedaży, Jadwidze Pałeczce, Edycie Matyjaszczyk, Annie Ponikiewskiej - pomoc w sprzedaży, Bożenie Holajn, Agnieszce Mizerze, Dorocie Stasiak, Annie Foik, Renacie Bartczak, Justynie Mischke, Annie Zatoń,  Ewie Gorczak - ciasto oraz naczynia, Aleksandrze Peksa, Annie Harbuz,  Justynie Jęczek.

Podziękowania składam również na ręce  nauczycieli i pracowników szkoły za upieczone ciasta i pomoc w organizacji.

Za udział w przedstawieniu jasełkowym gorąco dziękuję Paniom Alinie Pinkawa i Monice Szulc oraz Panu Romanowi Harbuz.

„Przyjaciołom szkoły" serdeczne podziękowania.

Aleksandra Gącerz

Więcej zdjęć w Galerii...

Zobacz film...


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.