Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj153
WczorajWczoraj252
W tym tygodniuW tym tygodniu1695
W tym miesiącuW tym miesiącu7359
Odwiedziło nasOdwiedziło nas662464

Logowanie

Bożonarodzeniowy konkurs - Stajenka z elementami matematyki

Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 w Piekarach Śląskich (mgr Monika Froch – nauczycielka matematyki, mgr Barbara Sikora – katechetka) we współpracy z Miejską Szkołą Podstawową nr 14 w Piekarach Śląskich (mgr Karina Brzosko – katechetka) ogłasza konkurs Stajenka z elementami matematyki.
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – Szopki Bożonarodzeniowej stałej lub ruchomej, koniecznie z uwzględnieniem ważnych elementów tradycji Bożego Narodzenia wykorzystując bryły matematyczne jako element dekoracji Szopki (np. choinki  w kształcę stożków, itd.).
Szopkę należy dostarczyć do 9 stycznia 2014r., pod adres Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 15  w Piekarach Śląskich, przy ul. Kotuchy 40.
Szopki będzie można obejrzeć podczas wystawy w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 15 w Piekarach Śląskich w dniach od 10 do 16 stycznia 2014r.

REGULAMIN KONKURSU

I. Postanowienia ogólne i warunki konkursu
1. Organizatorem konkursu jest Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 w Piekarach Śląskich (mgr Monika Froch – nauczycielka matematyki, mgr Barbara Sikora – katechetka) we współpracy z Miejską Szkołą Podstawową nr 14 w Piekarach Śląskich (mgr Karina Brzosko – katechetka).
2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – Szopki Bożonarodzeniowej stałej lub ruchomej, koniecznie z uwzględnieniem ważnych elementów tradycji Bożego Narodzenia wykorzystując bryły matematyczne jako element dekoracji Szopki (np. choinki w kształcę stożków, itd.).
3. Do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy dzieci z klas I-VI.
4. Każda praca powinna być praca przestrzenną wykonaną z dowolnego materiału.
5. Konstrukcja Szopki powinna być stabilna. Wszelkie elementy winny być przymocowane w taki sposób, by nie przesuwały się. Pracę należy opatrzyć metryczką zawierającą dane: nazwę szkoły, imię i nazwisko dziecka, wiek, telefon do szkoły.
6. Szerokość/długość podstawy Szopki nie powinna przekraczać 100 cm, dopuszczę się oświetlenie Szopki jedynie światłem bateryjnym.
7. Szopkę należy dostarczyć do 9 stycznia 2014r., pod adres Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 15 w Piekarach Śląskich, przy ul. Kotuchy 40.
8. Szopki będzie można obejrzeć podczas wystawy w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 15 w Piekarach Śląskich w dniach od 10 do 16 stycznia 2014r.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nadesłanie Szopek po terminie oraz uszkodzenie ich podczas transportu.
10. Jeśli z danej szkoły jest wiele prac, proponujemy, by na terenie szkoły wyłonić laureatów  i dostarczyć tylko ich prace.


II. Ocena i nagrody
1. Prace oceniać będzie komisja powołana przez organizatora.
2. Szopki będą oceniane według następujących kryteriów:
•    ogólne wrażenie artystyczne
•    oryginalność pomysłu
•    elementy regionalne
•    elementy matematyczne (np. bryły)
•    wkład pracy
•    estetyka pracy
•    walory plastyczne (kompozycja, kolorystyka, dodatki)
3. Komisja konkursowa oceni szopki w dwóch kategoriach wiekowych
•    klasy I-III
•    klasy IV-VI
W każdej z nich zostaną przyznane nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 stycznia godz. 10.00 w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 15 w Piekarach Śląskich -  wtedy też będzie można odebrać swoje prace. Za prace nieodebrane w terminie do 17 stycznia organizator nie ponosi odpowiedzialności.
4. Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do nie przyznania nagród w danej kategorii wiekowej, przyznania nagrody/wyróżnień dodatkowych lub innego podziału nagród.
5. Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości w prasie i na stronie internetowej Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 15.
6. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z konkursem będzie MSP nr 15  w Piekarach Śląskich. Dane osobowe będą zbierane i przetwarzane przez Szkołę zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.
7. Od decyzji Komisji Konkursowej nie przysługuje odwołanie, ani nie będzie prowadzona na ten temat żadna korespondencja.
            
Organizator:
Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 w Piekarach Śląskich, ul. Kotuchy 40  we współpracy z Miejską Szkołą Podstawową nr 14 w Piekarach Śląskich.
 

Skomentuj


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.