Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj157
WczorajWczoraj252
W tym tygodniuW tym tygodniu1699
W tym miesiącuW tym miesiącu7363
Odwiedziło nasOdwiedziło nas662468

Logowanie

Święty Mikołaj w naszej szkole

W piątek 6 grudnia w naszej szkole zjawił się Święty Mikołaj!!! Wszyscy uczniowie przyznali, że w mijającym roku byli baaaaaaaaaaaaaaardzo grzeczni i w związku z tym otrzymali od Mikołaja drobny upominek. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień uczniowie mieli na sobie ubrania w kolorze czerwonym. Najlepiej to zadanie wykonali:
Martynka Breguła, Tatiana Sołdaczuk, Dominika Tokarek, Paulina Paliga, Matylda Banasiewicz, Oliwia Waleska, Oliwia Rzeźniczek, Jessica Wieczorek, Daniel Rota, Klaudia Kowalczyk, Zuzia Jaworska i Julia Tobolik. Wymienione osoby miały cały strój w kolorze czerwonym. Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny. Zapraszamy za rok!!!
Zdjęcia można zobaczyć w galerii.

 

Skomentuj


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.