Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj135
WczorajWczoraj252
W tym tygodniuW tym tygodniu1677
W tym miesiącuW tym miesiącu7341
Odwiedziło nasOdwiedziło nas662446

Logowanie

Samorząd szkolny

Znamy już skład Samorządu Szkolnego!!! W zeszłym tygodniu w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego, którego członkowie będą w roku szkolnym 2013/2014 przedstawicielami wszystkich uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczniowie mieli okazję współuczestniczyć w tym wydarzeniu, oddając swój głos na jednego z kandydatów. Oto wybrany w głosowaniu skład Samorządu:

Przewodnicząca - Klaudia Kowalczyk
Zastępca - Maja Al-koubajsy
Skarbnik - Klaudiusz Peksa
Sekretarze - Jessica Wieczorek, Nicola Gliwka

Jeśli tylko będziecie mieć ciekawe pomysły, problemy związane z życiem szkoły lub inne ważne kwestie, które chcielibyście przekazać, zgłaszajcie się do przedstawicieli Samorządu Szkolnego. Dołożą oni wszelkich starań, by wszyscy uczniowie naszej szkoły byli zadowoleni i wysłuchani. Już niedługo podziwiać będziemy mogli pierwsze efekty pracy Samorządu. Trzymajcie za nich kciuki!!! 

Skomentuj


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.