Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj144
WczorajWczoraj252
W tym tygodniuW tym tygodniu1686
W tym miesiącuW tym miesiącu7350
Odwiedziło nasOdwiedziło nas662455

Logowanie

„UMIEM ŚPIEWAĆ”

IV MIEJSKI KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ „UMIEM  ŚPIEWAĆ”
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIEMIEJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W PIEKARACH ŚLĄSKICH UL. KOTUCHY 40 WE WSPÓŁPRACY Z OŚRODKIEM KULTURY „ANDALUZJA” W PIEKARACH ŚLĄSKICH mają zaszczyt zaprosić Wszystkich do udziału w konkursie piosenki dziecięcej.

TERMIN: 22 maja 2013 roku o godzinie 9.00

MIEJSCE: OŚRODEK KULTURY „ANDALUZJA” UL. OŚWIĘCIMSKA  PIEKARY ŚL.

UCZESTNICY – soliści w kategoriach:

I kategoria – klasy I - III

II kategoria – klasy IV – VIW konkursie mogą brać udział uczniowie klas I – VI piekarskich ,szkół podstawowych (jeden uczeń z każdego poziomu nauczania) oraz Ośrodków Kultury
Uczestnicy przygotowują indywidualnie jeden utwór w języku polskim do własnego podkładu muzycznego (półplayback). Nagranie dokonane musi być na płycie CD, która powinna być opisana: wykonawca, numer i tytuł piosenki, czas nagrania.
Tematyka utworu -  dowolna


Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe i dyplomy.

ZGŁOSZENIA

Podstawą uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 17 maja 2013 na adres: Miejska Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Kotuchy 40, 41-946 Piekary Śląskie lub na adres e-mail szkoły  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Skomentuj


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.