Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj147
WczorajWczoraj252
W tym tygodniuW tym tygodniu1689
W tym miesiącuW tym miesiącu7353
Odwiedziło nasOdwiedziło nas662458

Logowanie

Program Wzmacniania Rodziny

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piekarach Śląskich zaprasza po raz kolejny na bezpłatny cykl  warsztatów dla rodzin z nastolatkami w wieku 11- 14 lat (nazywany Programem Wzmacniania Rodziny, o potwierdzonej skuteczności w osiąganiu pozytywnych zmian).

 Program zakłada rozwój umiejętności wychowawczych rodziców oraz umiejętności interpersonalnych dzieci. W ramach programu odbędzie się 7 spotkań grupowych, w trakcie których wykorzystany będzie film DVD, dużo dyskusji, zabaw, ćwiczeń. Jest to okazja  ciekawego spędzenia czasu wspólnego rodziców z dziećmi.

Zajęcia odbywać się będą w piątki o godz.17.30 w siedzibie poradni na ul. Skłodowskiej 108

Początek zajęć - 17 maja. Są jeszcze wolne miejsca.

Zapisać się oraz uzyskać dodatkowe informacje można  pod numerem telefonu 32 287 97 62, w siedzibie poradni oraz na stronie internetowej placówki.
Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną sprostać wyzwaniu Bycia Rodzicem Nastolatka, zyskać większą świadomość siebie w tej roli  i lepiej rozpoznawać potrzeby dorastających dzieci.
Trenerki programu: Anna Pawłowska, Iwona Koperwas, Ewa Skrzyszewska

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
ul. M. Skłodowskiej-Curie 108
41-949 Piekary Śląskie
tel. 32 287 97 62
NIP 645 11 15 530
www.poradnia.piekary.pl
 

 

Skomentuj


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.