Instrukcja likwidacji szkód NNW

Czekają na WAS:

Przestronne, jasne klasy z wydzieloną częścią edukacyjną i częścią „dywanową” służącą do rekreacji. Wyposażone w indywidualne szafki  dla każdego ucznia, w których dzieci mogą przechowywać część pomoc szkolnych. Sala jest wyposażona w dostosowane do wzrostu dzieci stoły i krzesełka oraz dodatkowe elementy pomocne dla niższych dzieci jak np. stopień podwyższający przy tablicy szkolnej.

Szerokie korytarze, wyznaczone osobno dla uczniów klas I-III i IV-VI.
 

 

 

Sala zabaw – pokryta wykładziną i wyposażona w zabawki, klocki i pomoce dydaktyczne. W Sali tej uczniowie mogą odbywać część zajęć lekcyjnych lub spędzać tzw. „czas świetlicowy”.

Świetlica szkolna czynna od godziny 7:00 do 16:00, w której uczniowie mogą zaczekać na rozpoczynające się zajęcia lekcyjne oraz spędzić czas po lekcjach. Świetlica oferuje dzieciom przede wszystkim możliwość odpoczynku, relaksu ale również rozwijania swoich zainteresowań (zwłaszcza plastycznych), odrobienia zajęć lekcyjnych, oraz odbycia zajęć wyrównawczych. Świetlica wyposażona jest w liczne zabawki, gry i pomoce dydaktyczne. Więcej na temat świetlicy zobacz tutaj.

Stołówka szkolna – w trakcie długiej przerwy świetlica szkolna zamienia się w stołówkę, w której uczniowie mogą spożyć smaczny, dwudaniowy obiad z deserem.

Sala gimnastyczna w której odbywają się zajęcia wychowania fizycznego również dla uczniów klas I, pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom również w czasie przejścia z klasy do Sali gimnastycznej.

 


Osobna szatnia szkolna przeznaczona tylko dla uczniów klas I-III.

 Zajęcia z informatyki odbywają się w pracowni komputerowej.
Zajęcia z języka angielskiego odbywają się w Sali językowej wyposażonej w tablicę multimedialną.


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.