Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj51
WczorajWczoraj446
W tym tygodniuW tym tygodniu1930
W tym miesiącuW tym miesiącu759
Odwiedziło nasOdwiedziło nas671152

Logowanie

PAŹDZIERNIK
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

1. Konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki wykonana metodą wydzieranki” – kl.I.
2.  Konkurs pięknego czytania - kl. IV.
3. Akcja „Podaruj książkę bibliotece!”.
4. „Niespodzianka dla Kubusia Puchatka” przedstawienie w wykonaniu członków Koła Przyjaciół Biblioteki z okazji 88. rocznicy urodzin Kubusia Puchatka.

LISTOPAD
1. Światowy Dzień Pluszowego Misia – impreza biblioteczna 25.11.2014r.

GRUDZIEŃ
1. Konkurs czytelniczy „Dzieci z Bullerbyn” – klasa III.
2. Konkurs czytelniczy „Ania z Zielonego Wzgórza” – klasa V.

STYCZEŃ
1. Uroczystość pasowania uczniów klas I na czytelników biblioteki szkolnej.

LUTY
1. Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego – 21.02.2015 r.

MARZEC
1. Impreza biblioteczna z okazji Światowego Dnia Psa – 09.03.2015 r.

KWIECIEŃ
1. Konkurs czytelniczy „W osiemdziesiąt dni dookoła świata” – klasa VI.
2. II. Miejski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej – 27.04.2015 r.

MAJ
1. Konkurs czytelniczy „Kubuś Puchatek i przyjaciele” – klasa II.
2. Szkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej i krajach członkowskich – klasy III – VI.


 

Laureaci szkolnego konkursu znajomości książki A. Lindgren "Dzieci z Bullerbyn":

Błażej Karczewski - I miejsce,
Dagmara Hering - II miejsce,
Aleksander Dybizbański - III miejsce,
Maksymilian Jokel i Martyna Breguła - ex. IV miejsce.

Konkurs pięknego czytania - klasa IV:

I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Weronika Brodowska
III miejsce Bartosz Sychowicz

Mistrz Języka Ojczystego 2015:

I miejsce - Sandra Bartczak - kl. VI
II miejsce - Maksymilian Foik - kl. VI
III miejsce - Amadeusz Deptała - kl. VI

"W 80 dni dookoła świata" ( klasa VI )

I miejsce - Amadeusz Deptała
II miejsce - Natan Baran
III miejsce - Daniel Białasik

"Kubuś Puchatek i przyjaciele"

I miejsce - Maria Nogaś
II miejsce - Martyna Żakowska
III miejsce - Szymon Bacia

Laureaci konkursu plastycznego "Moja ulubiona postać z bajki"
 

1. Nikola Han I b
2. Paulina Hanke I a
3. Nina Hering I a
4. Julia Kaczmarczyk I a
5. Oliwia Podbielska I a
6. Marta Sychowicz I a
7. Patryk Kosz I a
8. Jakub Raś I b
9. Szymon Szydłowski I b
10. Miłosz Wieczorek I b
 

Klasa I
Tatiana Sołdaczuk 49
Natalia Małecka 41
Błażej Karczewski 21

Klasa II
Oliwia Ciwis 55
Oliwia Waleska 45
Maja Pałeczka 41

Klasa III
Natalia Holajn 19
Kamil Mizera 14
Oskar Bien 12

Klasa IV
Daniel Białasik 12
Sandra Langer 11
Nikola Kręglewska 8

Klasa V
Nikola Gliwka 35
Julia Tobolik 26
Sandra Waleska 24

Klasa VI
Agata Pinkawa 23
Karolina Polak 13
Adam Nogaś 10

 

KLASA I
Julia Schmidt 58
Anna Halupczok 53
Milena Bil 46
Emilia Gruszka 45
Sylwia Drozda 41


KLASA II
Natalia Małecka 28
Tatiana Sołdaczuk 22


KLASA III
Oliwia Ciwis 115
Maja Pałeczka 90
Oliwia Waleska 83


KLASA IV
Aleksandra Szymocha 41


KLASA V
Sandra Langer 20
Nicole Kręglewska 12


KLASA VI
Nikola Gliwka 24
Klaudiusz Peksa 20

 


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.