Pracownicy

Stanowiska

Dyrektor szkoły: Aleksandra Gącerz

Sekretarz: Katarzyna Parma

Pracownicy pedagogiczni
 

Lp. Imię i Nazwisko status Nauczany przedmiot
1 Katarzyna Królik n. mianowany nauczyciel wspomagający, oligofrenopedagog
2 Ks. Marek Skrzydlewski n. dyplomowany Religia
3 Monika Froch n. dyplomowany Matematyka
4 Aleksandra Gącerz n. dyplomowany Biologia
5 Mirosława Jokel n. dyplomowany Edukacja wczesnoszkolna, logopeda
6 Joanna Janta-Słomiak n. dyplomowany Język polski; Historia
7 Mateusz Banach n. kontraktowy Wychowanie fizyczne
8 Anita Łukaszewicz n. dyplomowany Język polski
9 Magdalena Gręda n. mianowany Język angielski
10 Joanna Szeja n. dyplomowany Technika, edukacja wczesnoszkolna
11 Anita Świt n. dyplomowany Pedagog, surdopedagog, terapeuta
12 Krystyna Ernt n. dyplomowany Edukacja wczesnoszkolna, plastyka, terapeuta
13 Aleksandra Październy n. dyplomowany Wychowanie do życia w rodzinie
14 Karina Wnorowska n. dyplomowany Bibliotekarz; oligofrenopedagog
15 Marcin Kubicki n. dyplomowany Język angielski
16 Jolanta Musialik n. dyplomowany Wychowanie fizyczne
17 Joanna Ficek n. dyplomowany Matematyka
18 Anna Kafka n. dyplomowany Chemia, matematyka
19 Teresa Wojewódzka-Białas n. dyplomowany Fizyka
20 Roman Holewa n. dyplomowany Geografia, przyroda
21 Małgorzata Kondej-Kapłon n. dyplomowany Edukacja dla bezpieczeństwa
22 Michał Siemieniak n. dyplomowany Informatyka, Wiedza o społeczeństwie
23 Jadwiga Krochmalska n. dyplomowany Doradztwo zawodowe
24 Halina Wyszyńska n. kontraktowy Nauczyciel wspomagający
25 Katarzyna Winkler n. kontraktowy wychowawca świetlicy
26 Halina Wyszyńska n. kontraktowy tyflopedagog
27 Julia Notzon n. stażysta Język niemiecki
28 Bogusława Ossowska n. dyplomowany Muzyka
29 Jacek Oleśkiewicz n. dyplomowany Historia
30 Beata Sikorska n. dyplomowany Język polski
31 Małgorzata Kotuła n. dyplomowany Język polski
32 Barbara Raj n. stażysta Religia

Pracownicy obsługi

 

Lp. Imię i Nazwisko stanowisko
1 Anita Osysek Pomoc kuchenna
2 Katarzyna Florys obsługa
3 Agnieszka Halupczok obsługa
4 Anita Osysek obsługa
5 Marian Osysek Konserwator
6 Dariusz Grzegorzyca Konserwator
7 Justyna Dikta Woźna